İstanbul'un en gözde alışveriş merkezlerinden, Şişli, Mecidiyeköy'deki Trump AVM içerisinde yer alan Trump Art Gallery'nin (TAG) sergi faaliyetleri, yaz döneminde de devam ediyor.

Yılın 12 ayı kesintisiz sergi düzenleyen Trump Art Gallery, sanatseverleri bu kez bir 'Özgün Baskı Eser' sergisi ile selamlıyor.

Türkiye'de bir AVM içerisinde yer alan tek sanat galerisi olan Trump Art Gallery'de, 1 Ağustos - 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında, "Tıpkısının Aynısı!" adlı 'Özgün Baskı Eser' sergisi sanatseverler ile buluşuyor.

Sergide, Burhan Doğançay'dan Ömer Uluç'a, Nedim Günsür'den İbrahim Balaban'a, Devrim Erbil'den Bedri Baykam'a, Güngör Taner'den Selma Gürbüz'e kadar Türk resminin ünlü sanatçılarının eserleri yer alacak.

Küratörlüğünü Bülent Aydın'ın yaptığı sergiye tüm sanatseverleri bekliyoruz.

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbullular'ın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişle birlikte eğlence, yeme - içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.


DEVAMI

BASINDA BİZ

Yeni Birlik

TÜM HABERLER

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.