ARŞİV

Trump Art Gallery Tarih Açıklama
'Pera Sanat Heykel Sergisi' Trump Art Gallery'de! 1 - 30 Kasım 2018 Antik Yunan sanatının ikonik örneklerinin, modern dönem simgeleriyle bir araya geldiği heykel sergisi 1 Kasım’dan itibaren Trump Art Gallery’de (TAG) sanatseverlerle buluşacak.
Gamze Lim 'Kırmızı Yansımalar' Sergisi 01-31 Ekim 2018 Resim sanatına çok küçük yaşlarda başlayan Gamze Lim, renklerin enerjisini ve ruhunu kendince yorumlayarak, özgün çalışmalar gerçekleştirmektedir. Hayattaki tüm tercihlerinde daima 'yüreğinin götürdüğü yere gidenlerden' biri olan Gamze Lim, tablo çalışmalarını da tamamen ruh haline göre yapmaktadır. Tablo çalışmalarında görünen soyut dışavurumculuk, sanatçının hissettiği enerjiyi ifade etme biçimiyken, tablolarında izleyicileri özgür bırakmayı amaçlamaktadır.
Valentin Chirvase - İstanbul'dan Güzellikler, Ustalardan Yansımalar 04 - 30 Eylül 2018 Türkiye'ye değişik tarihlerde farklı ülkelerden değerli sanatçılar gelmiştir ve gelmeye devam etmektedir. Ülkemizi yakın zamanlarda ziyaret eden önemli sanatçılardan biri de Romen ressam Valentin Chirvase'dir.
Tıpkısının Aynısı! Özgün Baskı Eser Sergisi 01 - 31 Ağustos 2018 İstanbul'un en gözde alışveriş merkezlerinden, Şişli, Mecidiyeköy'deki Trump AVM içerisinde yer alan Trump Art Gallery'nin (TAG) sergi faaliyetleri, yaz döneminde de devam ediyor.
Koleksiyon Sergisi 01 - 31 Temmuz 2018 Türkiye'de bir AVM içerisinde yer alan tek sanat galerisi olan Trump Art Gallery'de, 1 - 31 Temmuz tarihleri arasında "Koleksiyon Sergisi" sergilenecek.
Koleksiyon - Satış Sergisi by Serda Güvenç Trump Art Gallery'de 24 Mayıs - 25 Haziran Trump Art Gallery 24 Mayıs - 25 Haziran tarihleri arasında koleksiyoner Serda Güvenç'in sahip olduğu koleksiyonun bir kısmının sergileneceği özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor.
Memduh Kuzay'ın 'Büyüleyen Şehir İstanbul' isimli sergisi Trump Art Gallery'de 19 Nisan - 21 Mayıs 2018 Türk Modern Resim Sanatı'nın son dönemdeki başarılı isimlerinden Memduh Kuzay'ın 'Büyüleyen Şehir İstanbul' isimli sergisi 21 Mayıs'a kadar Trump Art Gallery'de (TAG) sanatseverlerle buluşacak.
İspanyol sanatçıdan seramik sergisi Trump Art Gallery'de 14 Mart - 16 Nisan 2018 Türkiye'de başarılı çalışmalara imza atan Alfonso Ruiz Felipe'nin 'Mareas/Gelgit' isimli seramik sergisi 14 Mart - 16 Nisan tarihleri arasında Trump Art Gallery'de sanatseverlerle buluşuyor. Sanatçı, hayatın dalgalarını ve gelgitlerini yansıtan eserlerinde ışık ve gölge oyunlarına da yer veriyor.
'Ben Olmayan Heykel Sergisi' Trump Art Gallery'de 7 Şubat - 9 Mart 2018 Aylin Taslak, Büşra Kölmük, Mert Çıkılmazkaya ve Serap Kurtuluş'un metal, ahşap ve kompozit malzemeler kullanarak ürettiği heykelleri 7 Şubat'tan itibaren Trump Art Gallery'de (TAG) sanatseverlerle buluşacak.
'AĞ Sergisi' Trump Art Gallery'de 8 Ocak 2018 - 5 Şubat 2018 Selma Hekim 'AĞ Sergisi' ile 8 Ocak'tan itibaren Trump ART Gallery'de (TAG) sanatseverlerle buluşacak. Yaşamın içinde yer alan zıtlıkları ve uyumları çeşitli sembollerle güçlendirerek tuvale aktaran sergi, 5 Şubat'a kadar TAG'da olacak.
'Rumi Sergisi' Türkiye'de ilk defa Trump Art Gallery'de 8 Aralık 2017 - 6 Ocak 2018 Ressam Kamer Batıoğlu'nun 'Rumi Sergisi' ile 8 Aralık'tan itibaren Trump Art Gallery'de (TAG) sanatseverlerle buluşacak. Eserlerinde Mevlana'nın 7 öğüdünün kendisinde uyandırdığı hisleri anlatan Batıoğlu'nun sergisi, Dubai'den sonra Türkiye'de ilk defa TAG'da olacak.
'Anadolu'ya Yolculuk Sergileri' Trump Art Gallery'de 9 Kasım - 5 Aralık 2017 Ressam Kamer Batıoğlu'nun 2011 yılından bu yana sürdürdüğü, bu güne kadar Konya, Çorum, Ordu, Batman, Mardin, Adıyaman, Kahramanmaraş ve Gaziantep gibi illerimizde sergilenen "Anadolu'ya Yolculuk Sergileri" projesi şimdi Trump Alışveriş Merkezi'nde sanatseverlerle buluşuyor.
'Engravist Sergisi' Trump Art Gallery'de! 9 Ekim - 6 Kasım 2017 Trump Art Gallery, 9 Ekim-6 Kasım 2017 tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi'nin öncülüğünde düzenlenen 'Engravist Uluslararası İstanbul Gravürleri' sergisine ev sahipliği yapıyor!
'Yersiz Yersizlik' Trump Art Gallery'de 6 Eylül - 6 Ekim 2017 Tuval üzerine resmettiği simetrik imajlar ile dikkat çeken sanatçı Şinasi Göktürkler'in "Yersiz Yersizlik" adlı sergisi Trump Art Gallery'de sanatseverlerle buluşuyor.


HAKKIMIZDA

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbullular'ın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişle birlikte eğlence, yeme - içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.


DEVAMI

BASINDA BİZ

Yeni Birlik

TÜM HABERLER

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.