Ölüm, hayatın ayrılmaz bir parçasıdır ve bunu biliyoruz artık. Her devirde insanlar ölümün anlamını düşünmüşler, onunla ilgili değişik tutumlar geliştirmişlerdir. Hem çok ciddi hem de çok sarkastik işlere yön vermişlerdir böylelikle bu kontekstin uç noktalarına gitme şanslarına erişmişler. Ölümün insan için anlamı, gelişim çağlarına göre farklılaşan tepkiler, ölüm korkusu, çağdaş insanın ölümün karşısındaki başlıca tutumları ve ölüm teması tutkusu bu işlerin ana fikrini oluşturmaktadır. Yapılan işlerde ise kadın figürler yaratılışı tasfir ederken elindeki kafatasları ölüme yaklaştıkları sarkasmı gösterir. Ortadaki iskelet ise ölümü beden olarak sembolize eder ve kalbini bu sarkazmdan saklayarak ciddiyeti korumaya çalışır. Lakin çevresindeki tüm yaratılış bunun farkındadır. Tıpkı bizim gibi...

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbullular'ın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişle birlikte eğlence, yeme - içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.


DEVAMI

BASINDA BİZ

Yeni Birlik

TÜM HABERLER

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.