Trump Alışveriş Merkezi'nde yer alan Trump Art Gallery, 'Metalist Manifesto' Karma Metal Heykel Sergisi'ne ev sahipliği yapıyor. Hayal gücünü özgürleştiren sergi, 1 Aralık 2018 - 02 Ocak 2019 tarihleri arasında sanatseverlerle buluşacak.

Trump Alışveriş Merkezi'nde yer alan Trump Art Gallery, Aralık ayında farklı ve özgün bir sergiye daha ev sahipliği yapıyor: 'Metalist Manifesto Karma Metal Heykel Sergisi'...

Çağdaş sanata bilinçaltı göndermelerde bulunan sanatçılar Ahmet Doğan, Berk Kakeci, Berke Uysal, Büşra Kölmük, İrem Kopuz, Kağan Ezal, Mert Çıkılmazkaya, Mete Özyıldırım, Muzaffer Tuncer, Oğuz Savan ve Ozan Temelli'nin metal malzemeler kullanarak ürettikleri heykeller, adeta sanatın bilinçaltı şifrelerini sergiliyor. Sanatın yenilikçi hareketlerini bir araya getiren 'Metalist Manifesto Karma Metal Heykel Sergisi'nde, sanatçıların metal malzeme kullanarak ürettiği farklı form ve boyutta eserler bulunuyor.

Sanatı ve hayatı aklın egemenliğinden koparmaya çalışan ve hayal gücünü özgürleştiren 'Metalist Manifesto Karma Metal Heykel Sergisi, izleyenleri hem görsel hem zihinsel hem de duygusal açıdan kavrayıp başka bir boyuta taşıyor.

Küratörlüğünü Kenan Bahadır Derre'nin üstlendiği sergi, 1 Aralık 2018 - 02 Ocak 2019 tarihleri arasında Trump Alışveriş Merkezi B3 katında bulunan Trump Art Gallery'de ziyaret edilebilir.

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbullular'ın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişle birlikte eğlence, yeme - içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.


DEVAMI

BASINDA BİZ

Yeni Birlik

TÜM HABERLER

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.