Trump Art Gallery 24 Mayıs - 25 Haziran tarihleri arasında koleksiyoner Serda Güvenç'in sahip olduğu koleksiyonun bir kısmının sergileneceği özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Bir çağdaş eserler seçkisinden oluşan serginin küratörlüğü Bülent Aydın yapıyor. "Koleksiyon - Satış Sergisi by Serda Güvenç" adlı sergide, çağdaş Türk resim sanatının yetkin sanatçıları Ali Atmaca, Hakan Ada, İsmail Ateş, Nedret Yaşar, Memduh Kuzay, Rasin Berk, Yiğit Yazıcı ve Yurdanur Şentürk'ün eserleri sanat severlerin beğenisine sunulacak. Trump Art Gallery, Trump Alışveriş Merkezi B3 katında.

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbullular'ın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişle birlikte eğlence, yeme - içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.


DEVAMI

BASINDA BİZ

Yeni Birlik

TÜM HABERLER

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.