Resim Sergisi
Kayboluş

Kayboluş sergisi, figüratif resim ve soyutlamanın dingin ve sessiz bir buluşmasını açığa çıkarıyor. Eserlerde, figürlerin bazen netliklerini kaybederek gizlenmiş veya erimiş gibi göründüğü sahneler bulunuyor. Bu kayboluş unsurları, resimlerin anlamını ve duygusal etkisini arttırırken, belirsizlik ve yok oluş, izleyicinin resmin derinliklerine dalarak günlük hayatın hızından arınmalarını, renk ve dokuların içinde kaybolmalarını sağlamayı amaçlıyor.
 
Sergi ayrıca figürlerin ve doğanın iç içe geçtiği sahneleriyle, varlıkların birbirine karıştığı, sınırların silikleştiği anları yakalıyor. İnsan figürleri doğanın bir parçası gibi onunla bütünleşerek kimliklerini kaybediyor. Doğa ile insan arasındaki ilişkinin karmaşıklığını ve sürekli değişen dinamiklerini yansıtan bu arayış, aynı zamanda izleyicilere doğanın güzelliklerine olan hayranlıklarını ve insanın doğa ile olan uyumunu derinlemesine düşünmeye teşvik etmeyi amaçlıyor.
 
Kayboluş, figüratif ve soyut sanatın sınırlarını zorlayan bir deneyim sunmanın yanı sıra, doğa ile insan arasındaki ilişkinin karmaşıklığını ve uyumunu vurguluyor. Bu sergi, çağdaş resim sanatının büyülü dünyasını keşfetmek isteyen ve bu belirsizliklerle, yok oluşlarla ve gizemlerle dolu deneyime katılmak isteyen herkes için bir kapı aralıyor.

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbullular'ın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişle birlikte eğlence, yeme - içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.


DEVAMI

BASINDA BİZ

Yeni Birlik

TÜM HABERLER

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.