Resim Sergisi
Hayat Boyu / Lifelong

Hayat bir yolculuktur. Doğumdan ölüme kadar uzanan bu yolda her an bir keşif, her adım bir tecrübedir. İstanbul gibi her köşesi anılar ve hikayelerle doludur. Bu yolculuk yaşamımızın farklı evrelerini, her birimizin bireysel hikayelerinin ortak duygularını ve deneyimlerini gözler önüne seriyor. Farklı zamanların, yaşamların ve benzersiz hikayelerin ortak buluşma noktasıdır.

Her bir eşsiz manzara, eski ile yeninin iç içe geçtiği dokunun içinde yer alarak kendi yaşam yolculuğumuzda bir durak yapmaya, anılarımızı tazelemeye ve hayatın her anının ne kadar değerli olduğunu bize hatırlatmaya davet ediyor. Çünkü hayat, her anıyla bir bütündür ve bu bütünü oluşturan her parça anlam doludur. Kendi yolculuğunuzu keşfetmeye davetlisiniz.

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbullular'ın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişle birlikte eğlence, yeme - içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.


DEVAMI

BASINDA BİZ

Yeni Birlik

TÜM HABERLER

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.