Yansımalar
Karma Resim Sergisi

"Yansımalar" sergisi, sanat aracılığıyla hem kişisel hem de toplumsal keşifler sunarak izleyicileri derin bir içsel yolculuğa çıkarıyor. Bu sergide, fiziksel alanların ötesine geçerek bireylerin zihin ve ruhlarını dönüştürme gücüne sahip eserler yer alıyor. Sergide yer alan eserler, sanatın evrensel dilini kullanarak insanları birbirine ve çevrelerine daha da yakınlaştırma potansiyelini vurguluyor. Her ziyaretçi, bu özel koleksiyon aracılığıyla zihinlerinde ve ruhlarında gerçekleşen değişimleri deneyimleme fırsatı bulacak. Bu keşif yolculuğuna katılmak için sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbullular'ın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişle birlikte eğlence, yeme - içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.


DEVAMI

BASINDA BİZ

Yeni Birlik

TÜM HABERLER

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.