Karma Resim Sergisi
Zamanın Ötesinde Kadın: Köklerden Zirveye

Dünden bugüne, toplumların temel taşı olan kadın, yalnızca yaşamın sürekliliğini sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda medeniyetlerin şekillenmesinde ve kültürlerin zenginleşmesinde de kilit rol oynamıştır.

Sergi, toplumların ve kültürlerin dönüşümünde kadının oynadığı rolü, onun sezgileri, yaratıcılığı, ve duygusallığı ile birlikte, güçlü, cesur ve koruyucu yönlerini de vurgulamaktadır. Kadın, her dönemde ve her kültürde, doğanın yeniden doğuşunu, toplumların gelişimini ve aile yapısının temel taşını simgelemektedir. Her bir eser, kadının yaşamımızdaki derin izlerini, güçlü ve ilham verici hikayelerini ve toplumlar üzerindeki dönüştürücü etkisini yansıtmaktadır. Sergi, kadının bu çok yönlü kimliğini, sanatın evrensel dili aracılığıyla anlatmayı amaçlamaktadır.

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbullular'ın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişle birlikte eğlence, yeme - içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.


DEVAMI

BASINDA BİZ

Yeni Birlik

TÜM HABERLER

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.