Sergide Zahit Yıldız’ın son iki yılda ürettiği resimler yer almaktadır. Yıldız, bu resimlerinde yalnızlığa ve insanın ruh dünyasındaki yolculuklara dikkat çekmektedir. Figür ve kompozisyonlarında Güz'e özgü imgeler kullanarak insanın gizli arzularına kapı aralamayı hedeflemektedir.

Resimlerindeki figürler, zaman zaman bir yolculuğa niyetlenir veya yolculuğun sonunu bekler. Son dönem resimlerinin odak noktası olan bu figürler, izleyiciyle iletişim kurmaktan kaçınmayı tercih eder. Bu resimlerde çiğ renkler yerini ara tonlara bırakmakta ve izlemi değil derinliği yansıtmaktadır.

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbullular'ın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişle birlikte eğlence, yeme - içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.


DEVAMI

BASINDA BİZ

Yeni Birlik

TÜM HABERLER

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.