Resim sanatına çok küçük yaşlarda başlayan Gamze Lim, renklerin enerjisini ve ruhunu kendince yorumlayarak, özgün çalışmalar gerçekleştirmektedir. Hayattaki tüm tercihlerinde daima 'yüreğinin götürdüğü yere gidenlerden' biri olan Gamze Lim, tablo çalışmalarını da tamamen ruh haline göre yapmaktadır. Tablo çalışmalarında görünen soyut dışavurumculuk, sanatçının hissettiği enerjiyi ifade etme biçimiyken, tablolarında izleyicileri özgür bırakmayı amaçlamaktadır.

Resim çalışmalarının yanı sıra lirik soprano müzisyen, besteci ve söz yazarı olan Gamze Lim, ünlü müzisyen Melih Kibar ile pek çok jingle, dizi ve film müziği seslendirmiştir. Yine Melih Kibar'ın "Yadigar" adlı albümündeki "Mesaj" eserinin yorumculuğunu da yapmıştır. Sanatçı, hayvan sever yaşam tarzı dergisi 4P1K'ki 'Hayattan Notalar' köşesiyle de okuyucularıyla buluşmaktadır.

Kenan Bahadır Derre küratörlüğündeki Gamze Lim 'Kırmızı Yansımalar' sergisini keyifle izlemenizi diliyoruz.

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbullular'ın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişle birlikte eğlence, yeme - içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.


DEVAMI

BASINDA BİZ

Yeni Birlik

TÜM HABERLER

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.