Yedi heykel sanatçının bir araya geldiği 'I.Buluşma' sergisi 30 Nisan tarihine kadar Trump'ta sanatseverlerle buluşacak.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi heykel bölümü mezunları ve öğrencilerinden oluşan 'I.Buluşma' sergisinin sanatçıları aynı çatı altından çıkarak farklı disiplinlerdeki bireysel üretim süreçlerinden bizlere birer kesit sunuyor.

Sanatçılar, 'I.Buluşma' ile bu serginin gelenekselleşmesi umudunu taşırken, dönemini yansıtan sürdürülebilir güncel bir insiyatif olma yolunda ilk adımını atıyor.

Farklı türlerin birbiri içindeki birleşimi ile birbirinden ayrı üretim pratiklerinin bir araya geldiği sergide üretimin hep devam edeceği ve ayrı olarak sürdüğü buluşma sanatsal bir manifesto’ya dönüşüyor. Farklı yaklaşımların bir araya geldiği 'I.Buluşma' sergisinde Aslışah Erdem, Beyza Çaylak, Emrah Önal, Esra Ekşi, Gizem Sezen Özçelik, Robin Şeyhmus Çoban ve Ygbn cbnv olmak üzere yedi sanatçı eserleriyle yer alıyor.

Küratörlüğünü Kenan Bahadır Derre'nin üstlendiği sergi, 30 Nisan tarihine kadar Trump Alışveriş Merkezi B3 katında bulunan Trump Art Gallery'de ziyaret edilebilir.

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbullular'ın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişle birlikte eğlence, yeme - içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.


DEVAMI

BASINDA BİZ

Yeni Birlik

TÜM HABERLER

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.