Trump Land

Çocuklar icin eğlencenin, aktivitenin, alışverişin adresi Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katı Trumpland!

Ücretsiz atölye ve tiyatrolar, özel sahne şovları, çocuk partileri ve sayısız sürpriz tüm yıl boyunca çocukları Trumpland’de bekliyor.

Bütün bir kata yayılan çocuk mağazaları, sergi alanları ve kartlı oyuncaklarıyla Trumpland’de aileler birlikte eğlenceli ve kaliteli vakit geçiriyor.

Yine Trumpland'de yer alan Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo’da ise çocuklar meslekleri deneyimlerken hem eğleniyor hem öğreniyorlar.

Haydi! Sizi de Trumpland'e bekliyoruz.

TOP HAVUZU
Hafta içi
Açılış: 12.00
Kapanış: 20.00
Hafta sonu
Açılış: 12.00
Kapanış: 21.00
DIGIWALL
Haftanın her günü
Açılış: 11.00
Kapanış: 21.00
CAMBAZ DİĞER OYUNCAKLAR
Haftanın her günü
Açılış: 11.00
Kapanış: 21.00
Haftanın her günü
Açılış: 10.00
Kapanış: 21.50

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbullular'ın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişle birlikte eğlence, yeme - içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.


DEVAMI

BASINDA BİZ

Yeni Birlik

TÜM HABERLER

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.