'Kadın Gücü Atölyeleri' Trump AVM'de başlıyor!

Kadınların hem sosyal hem de ekonomik yaşama katılımını her anlamda destekleyen Trump Alışveriş Merkezi, Şişli Belediyesi Toplum Merkezleri ve KEDV işbirliği ile 'Kadın Gücü Atölyeleri' projesini hayata geçiriyor.

Kadının toplumdaki konumunu güçlendirmek ve yaşamın içinde aktif yer almasını sağlamak amacıyla yola çıkan Trump Alışveriş Merkezi, Şişli Belediyesi Toplum Merkezleri ve KEDV ile el ele vererek 'Kadın Gücü Atölyeleri' projesi kapsamında kadınlarımızın eğitim ve üretim sürecinde destek olacak.

Kadınlar aile bütçesine katkı sağlayacak

Yaklaşık bir yıl devam edecek 'Kadın Gücü Atölyeleri' projesi, farklı atölyelerden oluşacak. 3 aylık periyodlar halinde tekrarlanacak eğitimlerde kadınlar atölyelerde ürettiklerini Trump Alışveriş Merkezi'nde dönemsel olarak kurulacak standlarda tüketici ile de buluşturabilecek.

İlk atölye ‘Amigurumi’ ve ‘Epoksi’ sanatı

'Amigurumi' ve 'Epoksi' ile başlayan 'Kadın Gücü Atölyeleri'; 'Cam Mozaik', 'Kumaş Boyama', 'İstanbul Yazmacılığı', Taş Boyama' ve 'Kanaviçe' ile devam edecek.
 

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbullular'ın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişle birlikte eğlence, yeme - içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.


DEVAMI

BASINDA BİZ

Yeni Birlik

TÜM HABERLER

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.