ETKİNLİKLER

Çocuk Atölyesi
23Haziran14:00

Çocuk Atölyesi

Bu hafta sonu Trump Çocuk Katı'nda hep birlikte oyuncak davul atölyesi yapıyoruz. Saat 14:00, 15:00 ve 16:00’da 3 seans olarak gerçekleşecek bu eğlenceli ve ücretsiz atölye çalışmasına tüm çocukları bekliyoruz.

Trump AVM'de antika ve mezat günleri başladı!
Cumartesi Pazar17:00

Trump AVM'de antika ve mezat günleri başladı!

"b.ay-antika"

Trump AVM bir ilki gerçekleştirerek "Mezat Günleri"ni başlattı.. 'Eski şeyler müessesesi' b.ay-antika yönetiminde haftanın iki günü, antika ve eski eşya mezatları Trump AVM ziyaretçileri için gerçekleştirilecek. Trump AVM'nin B3 katında; her Cumartesi ve Pazar saat 17.00'de başlayan mezatlarda, antikalar ve eski eşyalar açık artırma ile satışa sunuluyor.

Yüzlerce ürün 5 TL'den başlayan fiyatlarla "Mezat Günleri"nde!

Plaktan kilime, tablodan mücevhere, klasik otomobilden tombağa, kitaptan oyuncağa, gramofondan saate, heykelden tasarım ürünlere kadar yüzlerce eşyanın satışa sunulacağı mezatlarda, isteyen herkes bayrak kaldırarak açık artırmaya katılabilecek. Ziyaretçiler; 5 TL'den başlayan açılış fiyatları ile evlerine, işyerlerine bir obje, eşine ya da sevdiklerine bir hediye alabilecek ya da koleksiyonuna bir parça daha katabilecek.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti!

"Mezat Günleri", Trump AVM ziyaretçilerine, kendi antika ve eski eşyalarını açık artırma ile satışa çıkarma imkânı da sunacak. Ziyaretçiler, antika ve eski eşyaları için b.ay-antika'dan ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilecekleri gibi isterlerse mezatta satışa çıkarabilecekler.

Trump AVM ve b.ay-antika, "Mezat Günleri" ile özellikle genç nesli koleksiyon kavramı ile tanıştırmayı, onlarda koleksiyoner bilinci oluşturmayı da hedefliyor. Siz de antika ve eski eşyalarınızı açık artırmaya getirip "Mezat Günleri"nde satışa sunabilirsiniz.

Trump Çocuk Tiyatrosu Gururla Sunar!
Haziran
2018

Trump Çocuk Tiyatrosu Gururla Sunar!

Trump Çocuk Katı'nda yer alan wii sahnede her cumartesi ve pazar günü saat 13.00'te ücretsiz çocuk tiyatrosu yer alıyor. Tüm çocukları bekliyoruz.

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbullular'ın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişle birlikte eğlence, yeme - içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.


DEVAMI

BASINDA BİZ

Hürriyet Kelebek

TÜM HABERLER

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.