ETKİNLİKLER

Hasan Koca Pop-Up Store
3-31
Ocak
2019

Hasan Koca Pop-Up Store

3 - 31 Ocak 2019 tarihleri arasında Hasan Koca Pop-Up Store %40 indirim ile Trump Avm B3 Katın'da sizleri bekliyor.

Çocuklara karne sürprizi:<br/>Kral Şakir ilk kez Trump AVM sahnesinde!
18-27
Ocak

12:00
14:00
16:00
18:00

Çocuklara karne sürprizi:
Kral Şakir ilk kez Trump AVM sahnesinde!

Türkiye'nin ilk yerli çizgi dizisi Kral Şakir sömestir tatilinde Trump AVM'ye geliyor. Kral Şakir muhteşem şovuyla 18-27 Ocak tarihleri arasında Trump AVM'de olacak, çocuklara eğlenceli bir gün yaşatacak. Ayrıca gösteri sonunda tüm çocuklarla fotoğraf çektirecek ve onlara birer poster hediye edecek. Etkinliğe katılım ücretsiz...

Yarıyıl tatiline giren tüm çocuklar karne sevincini Türkiye'nin ilk çizgi dizisi Kral Şakir'in eğlenceli şovuyla Trump Alışveriş Merkezi'nde yaşayacak. Bir aslan ailesinin başından geçen komik ve neşeli hikayeleri anlatan Kral Şakir, 18-27 Ocak tarihleri arasında Türkiye'de ilk defa Trump Alışveriş Merkezi'nde olacak ve çocuklara unutulmaz bir gün yaşatacak.

Gösteri sonunda poster hediyesi var

Trump Alışveriş Merkezi'nin çocuk katı Trumpland'de en komik ve en eğlenceli gösterilerini sergileyecek olan Kral Şakir, ardından çocuklarla sohbet edecek. Çocuklar gösteri sonunda Kral Şakir ile fotoğraf çektirme şansına da sahip olacak. Ayrıca gösteriyi izleyen her çocuğa çizgi dizinin posteri hediye edilecek.

Gösteriye katılım ücretsiz

Kral Şakir gösterisi, 18-27 Ocak tarihleri arasında her gün12:00/14:00/16:00/18:00 saatlerinde 4 seans olarak yapılacak. Heyecan dolu gösteri tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak.

Trump Çocuk Tiyatrosu Gururla Sunar!
Ocak2019

Trump Çocuk Tiyatrosu Gururla Sunar!

Trump Çocuk Katı'nda yer alan wii sahnede her cumartesi ve pazar günü saat 13.00'te ücretsiz çocuk tiyatrosu yer alıyor. Tüm çocukları bekliyoruz.

Hasan Koca ile Kıyafet Tasarlıyorum Atölyesi
12-19
Ocak
15:00

Hasan Koca ile Kıyafet Tasarlıyorum Atölyesi

Hasan Koca ile Kıyafet Tasarlıyorum Atölyesi, 12 Ocak Cumartesi, 15:00 ve 19 Ocak Cumartesi, 15:00 tarihlerinde Trump AVM B3 katında sizleri bekliyor.

Ücretsiz olan atölyemizin kontenjanı sınırlıdır.
Kayıt için : 0(212) 348 78 40

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbullular'ın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişle birlikte eğlence, yeme - içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.


DEVAMI

BASINDA BİZ

Yeni Birlik

TÜM HABERLER

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.