ETKİNLİKLER

Kalben Trump Cadde'ye geliyor
26Ekim19:00

Kalben Trump Cadde'ye geliyor

Kendine özgü şarkıları ve yorumuyla özellikle gençlerin gözdesi olan Kalben, 26 Ekim Cumartesi günü Trump Cadde’de konser verecek.

Konser herkesin ücretsiz katılımına açık olacak.

Trump Alışveriş Merkezi'nin teras katında yer alan, İstanbulluların eğlence ve buluşma noktası Trump Cadde, 26 Ekim Cumartesi günü Kalben'i ağırlayacak.

Özgün yorumu ve farklı tarzıyla kısa bir süre içerisinde büyük bir hayran kitlesine ulaşan Kalben, dinleyicilerinin gönüllerine taht kuran en güzel şarkılarını Trump AVM ziyaretçileri için söyleyecek.

Trump Cadde'de saat 19.00'da başlayacak konser herkesin ücretsiz katılımına açık olacak.

Çocuk Atölyesi
19
20
Ekim14:00
15:00
16:00

Çocuk Atölyesi

Bu hafta sonu Trump Çocuk Katı'nda hep birlikte sonbahar temalı çerçeve atölyesi yapıyoruz. Saat 14.00'te başlayacak bu eğlenceli ve ücretsiz atölye çalışmasına tüm çocukları bekliyoruz.

Aslı Ekim ile Sevimli Canavarlar Yapım Atölyesi
5
19
Ekim15:00

Aslı Ekim ile Sevimli Canavarlar Yapım Atölyesi

Aslı Ekim ile Sevimli Canavarlar Yapım Atölyesi 5 Ekim Cumartesi 15:00 - 19 Ekim Cumartesi saat 15:00'de Trump AVM B3 katında.

Atölye kontenjanımız sınırlıdır.
Kayıt için : 0(212) 348 78 40

Trump Çocuk Tiyatrosu Gururla Sunar!
Ekim2019

Trump Çocuk Tiyatrosu Gururla Sunar!

Trump Çocuk Katı'nda yer alan wii sahnede her cumartesi ve pazar günü saat 13.00'te ücretsiz çocuk tiyatrosu yer alıyor. Tüm çocukları bekliyoruz.

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbullular'ın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişle birlikte eğlence, yeme - içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.


DEVAMI

BASINDA BİZ

Yeni Birlik

TÜM HABERLER

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.