ETKİNLİKLER

Çocuk Atölyesi
24
25
Ağustos14:00
15:00
16:00

Çocuk Atölyesi

Bu hafta sonu Trump Çocuk Katı'nda hep birlikte Venedik Maskesi atölyesi yapıyoruz. Saat 14.00'te başlayacak bu eğlenceli ve ücretsiz atölye çalışmasına tüm çocukları bekliyoruz.

Seren Ceren Asyalı ile Kolaj Atölyesi
3
24
Ağustos15:00

Seren Ceren Asyalı ile Kolaj Atölyesi

Seren Ceren Asyalı ile Kolaj Atölyesi 3 Ağustos Cumartesi 15:00 - 24 Ağustos Cumartesi saat 15:00'de Trump AVM B3 katında.

Atölye kontenjanımız sınırlıdır.
Kayıt için : 0(212) 348 78 40

Şirinler Sahne Şovu Türkiye'de İlk Kez Trump AVM'de
30 Ağustos
8 Eylül
arasında
12:00
14:00
16:00
18:00

Şirinler Sahne Şovu Türkiye'de İlk Kez Trump AVM'de

Türkiye'de ilk kez! Şirinler özel şovuyla Trump AVM'ye geliyor!

Tüm dünyanın çok sevdiği 'mavi küçük yaratıklar' Şirinler (The Smurfs), okula dönüş öncesi Trump AVM'de çocuklarla buluşuyor!

Türkiye'de ilk kez gerçekleşecek Şirinler Live Show, çocuklara eğlence ve neşe dolu bir gün yaşatacak. Gösteri 30 Ağustos – 8 Eylül tarihleri arasında her gün Trump Alışveriş Merkezi'nin çocuk katı Trumpland'de sahnelenecek, tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak. Ayrıca gösteri sonunda her çocuğa Şirinler posteri hediye edilecek.

Trump Alışveriş Merkezi'nden tüm çocuklara okula dönüş hediyesi... Tüm dünyanın çok sevdiği ve 'mavi küçük yaratıklar' olarak tanıdığı Şirinler, sahne şovlarıyla Trump AVM'de çocuklarla buluşuyor. Türkiye'de ilk kez gerçekleşecek Şirinler Live Show, 30 Ağustos – 8 Eylül tarihleri arasında her gün 4 seans olarak sahnelenecek ve tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak. Çocuklar sadece kayıt yaptırarak özel şov alanına girebilecek ve Şirinler ile birlikte neşeli bir gün geçirecek.

Gösteri Şirinler Köyü'nün kurulacağı özel sahnede gerçekleşecek ve 12.00 - 14.00 - 16.00 - 18.00 seansları olmak üzere bir günde 4 kere çocuklarla buluşacak. Gösteriyi izleyen tüm çocuklara Şirinler posteri de hediye edilecek.

Trump Çocuk Tiyatrosu Gururla Sunar!
Ağustos2019

Trump Çocuk Tiyatrosu Gururla Sunar!

Trump Çocuk Katı'nda yer alan wii sahnede her cumartesi ve pazar günü saat 13.00'te ücretsiz çocuk tiyatrosu yer alıyor. Tüm çocukları bekliyoruz.

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbullular'ın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişle birlikte eğlence, yeme - içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.


DEVAMI

BASINDA BİZ

Yeni Birlik

TÜM HABERLER

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.