ETKİNLİKLER

Çocuk Atölyesi
15Aralık14:00

Çocuk Atölyesi

Bu hafta sonu Trump Çocuk Katı'nda hep birlikte kardan adam magnet atölyesi yapıyoruz. Saat 14.00'te başlayacak bu eğlenceli ve ücretsiz atölye çalışmasına tüm çocukları bekliyoruz.

İrem Kopuz İle Ufak Şaşırtan Tatlı Yüzlü Karton Heykel Atölyesi
8-22
Aralık
15:00

İrem Kopuz İle Ufak Şaşırtan Tatlı Yüzlü Karton Heykel Atölyesi

İrem Kopuz İle Ufak Şaşırtan Tatlı Yüzlü Karton Heykel Atölyesi, 8 Aralık Cumartesi, 15:00 ve 22 Aralık Cumartesi, 15:00 tarihlerinde Trump AVM B3 katında sizleri bekliyor.

Atölye kontenjanımız sınırlıdır.
Kayıt için : 0(212) 348 78 40

Astrolog Hande Kazanova  - Trump'ta Maksat Muhabbet
15Aralık14:30

Astrolog Hande Kazanova - Trump'ta Maksat Muhabbet

Trump'ta Maksat Muhabbet söyleşilerine davetlisiniz!

Her cumartesi konusunda uzman bir konuğumuz sizlerle sohbet etmek ve sorularınızı cevaplamak için Trump AVM'de!
15 Aralık Cumartesi saat 14:30'daki konuğumuz Astrolog Hande Kazanova ile burçlarımızı 2019 yılında nelerin beklediğini konuşacağız! Sizi de bekliyoruz.

Pera Konseri
29Aralık19:00

Pera Konseri

Trump AVM’nin teras katı Trump Cadde 29 Aralık Cumartesi saat 19:00’da Pera'yı ağırlıyor. Girişin ücretsiz olduğu konsere tüm müzikseverleri bekliyoruz.

Trump Çocuk Tiyatrosu Gururla Sunar!
Aralık2018

Trump Çocuk Tiyatrosu Gururla Sunar!

Trump Çocuk Katı'nda yer alan wii sahnede her cumartesi ve pazar günü saat 13.00'te ücretsiz çocuk tiyatrosu yer alıyor. Tüm çocukları bekliyoruz.

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbullular'ın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişle birlikte eğlence, yeme - içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.


DEVAMI

BASINDA BİZ

Yeni Birlik

TÜM HABERLER

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.