Alışverişe okul çantası hediye...

Trump Alışveriş Merkezi'nden okula dönüş kampanyası... Trump AVM mağazalarından aynı gün içinde 250 TL'lik alışveriş yapan herkese üzerini lisanslı karakterlerin süslediği okul çantaları hediye edilecek.

Ders zilinin çalmasına sayılı günler kaldı, okul alışveriş telaşı başladı. Okula dönüş etkinliği olarak Şirinler gösterisini çocuklarla buluşturacak olan Trump Alışveriş Merkezi aynı zamanda hem onları hem de velileri sevindirecek bir kampanya da düzenliyor. Mağazalarından aynı gün içinde 250 TL'lik alışveriş yapan herkese okul çantası hediye ediyor.

Kampanya kapsamında aynı gün içinde 250 TL'lik tekstil, ev tekstili, ayakkabı, kitap, kırtasiye, oyuncak, aksesuar ve eğlence alışverişi yapan herkes anında okul çantasını alabilecek. Üzerini lisanslı karakterlerin süslediği çantalar avm danışmasından verilecek.

Katılım Koşulları:
- Trump AVM'de aynı gün içinde 250 TL'lik tekstil, ev tekstili, dekorasyon, ayakkabı, kitap, kırtasiye, oyuncak, bijuteri/aksesuar ve eğlence alışverişi yapanlar okul çantası hediyesi kazanır. (Eğlence alışverişi KidzMondo, Trump Kültür ve Gösteri Merkezi, Cinemaximum, Escapist, AMF Bowling ve Fun Master alışverişlerini kapsar.)
- 250 TL ve altındaki 2 veya daha fazla fiş birleştirilerek 1 adet okul çantası hediyesi alınabilir. Bütün fişlerin aynı tarihe ait olması gerekmektedir.
- Okul çantasının alınabilmesi için alışverişin yapıldığı gün Trump AVM zemin kattaki kampanya katılım standına başvurulması gerekmektedir. Aynı gün içinde başvurmayanlar haklarını kaybetmiş sayılırlar.
- Tek bir fişte kampanyanın geçerli olduğu kategorilerde yapılan alışverişin tutarı 250 TL'den fazla bile olsa aynı gün içinde tek bir kampanya katılım hakkı kazanılır.
- Kampanyaya katılabilmek için Trump AVM İletişim İzin Formu'nun imzalanması gerekmektedir.
- Kampanya stoklarla sınırlıdır. Trump AVM stoklarının bitmesi ile kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.
- Yeme-içme, market, tekno market, kişisel bakım ve güzellik, MacFit, Anadolu Ateşi, sağlık gözlük, tütün ve alkollü ürün alışverişleri ile döviz, altın, sarrafiye, hizmet, kuaför, otopark, vale fişleri kampanyaya dahil değildir.
- Tanıtımlarda gösterilmiş olan lisanslı karakter çantalarının stok adetleri birbirinden farklı olabilir. Kampanyaya katılım hakkı kazanan stokta bulunan ürünlerden tercih yapmak zorundadır.
- Kazanılan hediye paraya çevrilemez.

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbullular'ın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişle birlikte eğlence, yeme - içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.


DEVAMI

BASINDA BİZ

Yeni Birlik

TÜM HABERLER

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.