Trump Cadde’de yaz hareketi başladı!

Konseptinde İzzet Çapa imzasını taşıyan Trump Cadde’de yaz hareketi başladı! Her hafta sonu dj performanslar, mini konserler, tek kişilik gösteriler, tiyatro oyunları ve daha fazlası Trump Cadde’de olacak. Limonata, Plus Kitchen, Ranchero, Nezih Kebap gibi restoranları ve tasarım mağazalarıyla farklılığını ortaya koyan Trump Cadde etkinlikleriyle de şaşırtacak!

Bol keyif, sınırsız eğlence, sonsuz kahkahalar… Bundan böyle hepsi Trump Cadde’de! Tüm İstanbullular’a duyurulur!

Trump Alışveriş Merkezi’nin teras katında açılan Trump Cadde baharın gelmesiyle birlikte tam anlamıyla uçuşa geçti. 17’si yeme&içme olmak üzere toplam 25 markanın yer aldığı Trump Cadde’de her hafta sonu birbirinden eğlenceli performanslar ve aktiviteler düzenlenecek. Açıldığı günden bu yana İstanbullular’ın akın ettiği, sosyal hayatın yeni buluşma noktası olarak öne çıkan Trump Cadde; dj performanslar, tek kişilik gösteriler, tiyatro oyunları ve mini konserlerle müdavimlerini mutlu edecek.

Bu eğlenceler kaçmaz! Sizi sizden alacak, neşenize neşe katacak!

Altlı üstlü yerleştirilmiş, üzeri graffitilerle bezenmiş konteynerlerları ve bu konteynerların içinde hizmet veren markalarıyla Trump Cadde, kapısından gireni neşeli bir atmosferde yolculuğa çıkaran keyifli bir dünya… Şehrin karmaşıklığından soyutlanmış bir halde, gökyüzü ile iç içe stressiz zaman geçirmek ve bu esnada da lezzetli bir şeyler yemek istiyorsanız rotanız belli; Trump Cadde… Ve şimdi Trump Cadde’de baharla birlikte keyif hareketleri de start aldı. Bundan böyle her hafta sonu Trump Cadde’de sizi sizden alacak, neşenize neşe katacak, içinizdeki çocuk ruhu gün yüzüne çıkaracak etkinlikler dizisi başlıyor! DJ performanslar, tek kişiler gösteriler, tiyatro oyunları, mini konserler ve konsept partiler bundan böyle her hafta sonu Trump Cadde’de olacak.

Eğlencenin yeni adresi Trump Cadde!

Türkiye’nin ilk konteynerlı açık hava sosyal yaşam merkezi olan Trump Cadde, alışveriş ve eğlencenin İstanbul’daki yeni adresi.  Limonata, Nezih Kebap, Al Fakheer, Plus Kitchen, Ranchero, Hoca’nın Yeri, Kuğu Pastanesi, Home Store Kahve, Cafe Bien Loti, Alaçatı Kumru Evi’nin aralarında bulunduğu 17 restoranı ve Fiorucci, Coca Coca Konsept, Sneakers&More, MatrakShop, BigShop, Kağıthane gibi 8 tasarım mağazasıyla Trump Cadde, sokağın özgür ruhunu, neşesini, rahatlığını yaşamak isteyenlerin kısa sürede vazgeçilmezi oldu.