KidzMondo

Çocukların Dünyası KidzMondo!

4-14 yaş arası bütün çocuklar! Artık İstanbul’da, sadece size özel tasarlanmış yepyeni bir dünya var: KidzMondo! Burada 40’tan fazla meslekten istediğinizi seçecek, üniformanızı giyecek ve çalışırken hem eğlenecek hem öğreneceksiniz! KidzMondo’yu her şeyiyle siz yöneteceksiniz!

KidzMondo, tam bir çocuk şehri! Gerçek dünyanın küçültülmüş hali olan kapalı tema park konseptindeki KidzMondo’da çocuklar, büyüklerin yaşamını deneyimleme fırsatı buluyor.

Tıpkı gerçek bir şehirde olduğu gibi KidzMondo’da da keşfedilecek pek çok mekan, etkinlik ve detay yer alıyor. Hava yolundan bankaya, hastaneden çikolata fabrikasına, itfaiye merkezinden moda akademisine, 40’tan fazla meslek grubundan istediklerini seçme özgürlüğüne sahip olan çocuklar, çalışıp kazandıkları parayı yani Kidlar’ı yine KidzMondo’da harcıyor.

KidzMondo çocuklara şehrin yönetilmesinden ekonomisinin ve kamu hizmetlerinin idare edilmesine kadar ciddi ve eğlenceli sorumluluklar yüklüyor. Bu sayede çocuklar KidzMondo’da yaşamın genel kurgusuyla beraber ekonomik döngüyü de kavrıyor.

Konseptiyle Türkiye’de ilk!

Konseptiyle Türkiye’de ilk olan KidzMondo’da çocuklar; seçtikleri mesleklerin üniformalarını giyiyor, işlerinin başına geçiyor ve oynadıkları rollere hayat veriyor. Çocuklar burada eğlenirken öğreniyor. Onlar yetişkinlerin yaşamını eğlenceli bir şekilde deneyimlerken kendilerine donanımlı ve profesyonel eğitmenler eşlik ediyor.

Devrim niteliğindeki bu çok özel konsept, çocukları sınırsız bir hayal gücü ile buluşturuyor, gerçek hayatı şimdiden kavrama ve deneyimleme fırsatı sağlıyor.

Çocuklar! Büyüklerin dünyasını bugünden keşfetmeye ne dersiniz? O zaman haydi KidzMondo’ya!