ETKİNLİKLER

Trump'ta Maksat Muhabbet'in bu haftaki konuğu Gül Kaynak
28Nisan14:30

Trump'ta Maksat Muhabbet'in bu haftaki konuğu Gül Kaynak

Birbirinden değerli konuklarla en keyifli sohbetler yine Trump AVM’de. Trump'ta Maksat Muhabbet’in 28 Nisan Cumartesi günü saat 14:30’daki konuğu Gül Kaynak.

Çocuk Atölyesi
28Nisan15:00

Çocuk Atölyesi

Bu hafta sonu Trump Çocuk Katı'nda hep birlikte çim adam atölyesi yapıyoruz. Saat 15.00'te başlayacak bu eğlenceli ve ücretsiz atölye çalışmasına tüm çocukları bekliyoruz.

Memduh Kuzay ile Resim Atölyesi
5Mayıs15:30

Memduh Kuzay ile Resim Atölyesi

Memduh Kuzay ile Resim Atölyesi, 5 Mayıs Cumartesi, 15:30 tarihlerinde Trump AVM B3 katında sizleri bekliyor.

Atölye kontenjanımız sınırlıdır.
Kayıt için : 0(212) 348 78 40

Trump AVM'de antika ve mezat günleri başladı!
Cumartesi Pazar17:00

Trump AVM'de antika ve mezat günleri başladı!

"b.ay-antika"

Trump AVM bir ilki gerçekleştirerek "Mezat Günleri"ni başlattı.. 'Eski şeyler müessesesi' b.ay-antika yönetiminde haftanın iki günü, antika ve eski eşya mezatları Trump AVM ziyaretçileri için gerçekleştirilecek. Trump AVM'nin B3 katında; her Cumartesi ve Pazar saat 17.00'de başlayan mezatlarda, antikalar ve eski eşyalar açık artırma ile satışa sunuluyor.

Yüzlerce ürün 5 TL'den başlayan fiyatlarla "Mezat Günleri"nde!

Plaktan kilime, tablodan mücevhere, klasik otomobilden tombağa, kitaptan oyuncağa, gramofondan saate, heykelden tasarım ürünlere kadar yüzlerce eşyanın satışa sunulacağı mezatlarda, isteyen herkes bayrak kaldırarak açık artırmaya katılabilecek. Ziyaretçiler; 5 TL'den başlayan açılış fiyatları ile evlerine, işyerlerine bir obje, eşine ya da sevdiklerine bir hediye alabilecek ya da koleksiyonuna bir parça daha katabilecek.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti!

"Mezat Günleri", Trump AVM ziyaretçilerine, kendi antika ve eski eşyalarını açık artırma ile satışa çıkarma imkânı da sunacak. Ziyaretçiler, antika ve eski eşyaları için b.ay-antika'dan ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilecekleri gibi isterlerse mezatta satışa çıkarabilecekler.

Trump AVM ve b.ay-antika, "Mezat Günleri" ile özellikle genç nesli koleksiyon kavramı ile tanıştırmayı, onlarda koleksiyoner bilinci oluşturmayı da hedefliyor. Siz de antika ve eski eşyalarınızı açık artırmaya getirip "Mezat Günleri"nde satışa sunabilirsiniz.

Trump'ta Maksat Muhabbet Nisan 2018
Nisan2018

Trump'ta Maksat Muhabbet Nisan 2018

Birbirinden değerli konuklarla en keyifli sohbetler yine Trump AVM’de. Trump'ta her cumartesi söyleşi günü!

Trump Çocuk Tiyatrosu Gururla Sunar!
Nisan2018

Trump Çocuk Tiyatrosu Gururla Sunar!

Trump Çocuk Katı'nda yer alan wii sahnede her cumartesi ve pazar günü saat 13.00'te ücretsiz çocuk tiyatrosu yer alıyor. Tüm çocukları bekliyoruz.

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından Doğan Grup yatırımı olan Trump Alışveriş Merkezi, sınırsız alışveriş keyfinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle İstanbullular'ın öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı en iyi markaların hizmet verdiği Trump Alışveriş Merkezi, alışverişle birlikte eğlence, yeme - içme alanları, sinema, tiyatro sahnesi, sergi salonu, özel çocuk katı gibi özellikleriyle öne çıkıyor.


DEVAMI

BASINDA BİZ

Hürriyet Kelebek

TÜM HABERLER